Deze schuifverpakking bevat 2 Bars in een handig klein formaat. Bars na gebruik opbergen in de verpakking voor de langste levensduur. Koel en droog bewaren.
Productspecificaties Anti-insect bar | HappySoaps
Inhoud
1 doosje = 40 gram en bevat 2 kleine bars
Huidtype
Geschikt voor ieder huidtype
Ingrediënten Anti-insect bar | HappySoaps
Deze Bar zit boordevol natuurlijke ingrediënten die een sterke Citronellageur op de huid achterlaten. Dit is effectief tegen insecten zoals muggen. Daarnaast wordt een rode en geprikkelde huid gekalmeerd.
Avena sativa flour
Heeft eigenschappen die de huid beschermen en tot rust brengt.
Cacaoboter
Natuurlijke cacaoboter helpt een droge huid, irritaties, jeuk en roodheid te verminderen. Het voedt de huid en je ervaart een heerlijk verzachtend gevoel!
Canola oil
Helpt droge huid tegen te gaan en is afkomstig van raapzaden.
Citral
Is een heerlijke citroenachtige geurstof, hij is wat minder sterk dan andere citroengeuren.
Citronellol
Is een geurstof afkomstig uit de oliën van rozen en geraniums. Het heeft een fleurige geur.
Copernicia cerifera cera
Is een wax dat wordt gebruikt om het product zijn vorm te laten behouden.
Eugenol
Is een geurstof die heerlijk naar kruidnagel ruikt.
Farnesol
Word gevonden in verschillende fruit en groentes. Het wordt gebruikt om de geuren van essentiële oliën te benadrukken.
Geraniol
Is een rozenachtige geurstof dat voorkomt in verschillende plantensoorten.
Haver
Bye, bye geïrriteerde (hoofd)huid! Haver is een natuurlijk middel dat je huid en haar weer kalmeert. Daarom wordt het ook vaak gebruikt om (huid)irritaties en jeuk te verminderen.
Helianthus annuus seed wax
Ook bekend als zonnebloemwas, helpt het product vorm te geven en stevig te houden.
Hydrogenated rapeseed oil
Zorgt voor een fluweelzacht gevoel op de huid.
Lemongrass
Lemongrass is een intens fris ingrediënt. De fris-zoete geur neemt je mee naar een optimaal schoon gevoel en helpt de huid en het haar te beschermen.
Limonene
Is een frisse geurstof die voornamelijk in Citrus planten voorkomt, daarom heeft het ook een citrusachtige geur.
Parfum
Is kort gezegd een mix van verschillende geurstoffen.
Pepermunt
Pepermunt prikkelt je huid en geeft je een heerlijk verkoelend en fris gevoel tot gevolg. Het kan ook helpen om een onzuivere huid aan te pakken en je dat échte schone gevoel te geven!
Theobroma cacao seed butter
Beschermt de blootgestelde huid, zoals de naam het al een beetje beschrijft komt dit ingrediënt uit cacao bonen.
Tocopherol
Deze stof gebruiken we als antioxidant.
Zea mays corn starch
Dit ingrediënt is afkomstig uit maïs en heeft zeer goede absorberende eigenschappen, een perfect voor onze plasticvrije zonnebrand!
Plasticvrije keuze
Deze vrolijke Anti-Insect Bar is 100% plasticvrij. Je vindt geen grammetje plastic in de verpakking of in de Bar. Hij bevat alle werkzame bestandsdelen van een traditioneel product met Citronella, maar dan zonder de vervuilende verpakking of toegevoegd water. Door de slimme samenstelling van natuurlijke ingrediënten gaat 1 Bar ook nog eens een stuk langer mee. In combinatie met de natuurlijke ingrediënten, effectieve geur en lange levensduur met recht een alternatief dat beter is voor jou én de planeet.
Hoe gebruik je de Anti-Insect Bar?
- Smeer de gewenste plekken direct met de Bar in
- Goed laten intrekken.
- Berg de Bar weer netjes op voor een langere levensduur.
Handgemaakt in Nederland
Lokaal geproduceerd! De Anti-Insect Bar van HappySoaps komt gewoon uit Nederland, waar wij ‘m liefdevol met de hand maken.










Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen